Úvod » Muži A 1B skupina A

MUŽI A 1 A informace

publikováno 11.11.2013 (aktualizováno 10.12.2019)

    (G)Výbor TJ Podyjí Černíč děkuje  trenéru  Františku

      Distelovi   i  fotbalistům   za   poctivý  přístup   ke

      sportovní   činnosti  a   za  dlouhodobou   kvalitní

      reprezentaci TJ  i  obce Černíč.  Poděkování  patří 

     všem,kdo  pro  sportovní činnost  v  Černíči  něco  

     dělají. Velmi si vážíme každé pomoci od  obecního 

     úřadu v Černíči. Jsme rádi za každou  podporu od

     sponzorů  i  diváků.  Dali  jsme  si za cíl zapojit  do 

     sportování  v  našem  pěkném  sportovním  areálu 

     co největší počet sportovců.Přejeme všem krásné  

     prožití svátků  vánočních  a  mnoho úspěchů,  jak

      v osobním životě,tak ve sportovním vyžití.(G)(so)

     ..............................................................................

  (so)   Tréninky v hale v Telči jsou každou sobotu od

      18,00  do 19,30 (sokolovna u kruháče)(so)

       Tuto sobotu bude hala dříve. Asi od 14,00 ? 

      Ještě se uvažuje o využití umělé trávy vTelči.

       Je v řešení.

  ................................................................................

     Slavnostní Valná Hromada ke 45 výročí založení

      TJ Podyjí Černíč je v sobotu 18.1.2020 od 15,00

      hodin v sále hospody v Černíči - účast nutná.(^)

      VH se zúčastní funkcionáři z oblasti sportu

      z  Kraje Vysočina. 

            ............................................................................................................

             Soustředění v Nové  Včelnici ve dnech 4.3.- 8.3.2020 je zajištěné.

          4.3.2středa   po příjezdu odpoledne hala

          5.3.20  čtvrtek dopoledne výběh-odpoledne umělka v Kamenici-večer hala 

          6.3.20  pátek  stejný program 

          7.3.20  sobota dopoledne hala-odpoledne přátelák s Novou Včelnicí 1A

                             na UT v Kamenici n.L, po utkání je bazén v Jindřichově Hradci.

          8.3.20   v neděli dopoledne hala-po obědě odjezd domů.

                :-D  Ceny téměř stejné,jako letos na jaře.

         .....................................................................................................................  

     Přípravná utkání na UT :

     v sobotu 29.2.2020 od 14,00 hodin na UT v Třešti

    TJ Podyjí Černíč - 1 FC Batelov 1B 

    v sobotu 7.3.2020  od 14,00 ? hodin  na UT v Kamenici n.L 

     TJ Nová Včelnice 1A - TJ Podyjí Černíč                                                                                                 ( (při soustředění )                                    

     v sobotu  14.3.2020 od 15,00 hodin na UT v Třešti,

    nebo dle počasí na trávě.Kde? Bylo by dohodnuto.

    TJ Podyjí Černíč - FK Studená 1B      

                 Dál už jsou soutěžní utkání.                                             

        ..................................................................................................................

   (so) Jarní část 1A(A) začíná 21/22.3.2020 15 kolem (so)

               ( Los jarní části 1 A skupiny A je níže )

     (so)  Jarní část III OP začíná 16 kolem 28/29.3.20 (so)

                     ( Los jarní části je níže)

       Pokud budou do jara změny,los bude upraven.

    ............................................................................................................

                                    Předehrávka 15 kola  III OP

              FSC Stará Říše C- TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek  5:1 

                   ........................................................................................

                      (so) Dle losu 1 kolo 1 A skupiny A  (so)

          TJ Sokol Mírovka - TJ Podyjí Černíč 3:0 (1:0)

               Rásl J.      17'

                     Dvořák D. 53'

                     Lacina P   74'

                ....................................................................................................

                   Na  jaře  si zahrajeme  fotbal  a  na  tabulku moc koukat

                   nebudeme. V minulé  sezóně  po  podzimu  v  1 B  třídě

                   jsme měli skóre  50:16 a nyní v 1A  třídě po podzimu je

                  skóre 16:34.Je to kvalitnější soutěž,proto neproměněné 

                  šance jsou v tabulce vidět.Soupeři šance zkušeně promě- 

                  ňovali a bodovali.Je pravda,že jsme často hráli v neúplné 

                  sestavě.Všem,kteří odehráli většinu utkání patří velký dík.

                  Z posledního místa tragédii neděláme.Někdo poslední být

                  musí.Jak už bylo napsáno,rádi si na jaře 1 A třídu zahra-

                 jeme a snad  potěšíme   naše  příznivce  lepším  fotbalem. 

                  Bilance  po  podzimu  2  0 11, se  skóre  16:34  a 6 bodů.

                 Na  doplnění kádru hráči chybí. Něco  řešíme.  Uvidíme.

                 Spolupráce s Č. Hrádkem  je  menší, než jsme očekávali.

                S tím asi nic nenaděláme.Podzim se dobře nehodnotí,ale

                když sečteme všechny problémy,které nás potkaly,tak to

                musí být v tabulce vidět.Ještě jednou všem díky. Nikoho

                nezatracujeme a vážíme si poctivého přístupu. Snad  už

                bude jenom lépe. Je nám  líto  trenéra  Františka Distela.

               Udělal maximum pro to,aby se Černíči hlavně výsledkově 

               dařilo, ale několikrát  si musel  utkání  na lavičce protrpět.

               Tým nehrál vždy to co od něj chtěl  a  co od něj očekával. 

               Bez něj by se v Černíči  krajská  soutěž asi nehrála .To si 

               hráči uvědomují.Menší obec,než je Černíč v 1A těžko v ČR

               najdeme.Vzhledem k pěknému hřišti  a  zázemí na úrovni

               si krajskou soutěž hrát  zasloužíme. Někteří soupeři nám

              po utkání dali otázku, proč  jste  s dobrou hrou,tak dole?

              Víme to,ale sešlo se několik negativních věcí. Pokud 1 A

              neudržíme, tak  se  nic nestane. Hlavně,aby hráče fotbal

             bavil.

 

               Velmi si ceníme práce s mládeží.Máme dvě mládežnická

               družstva v OP.Je to práce  pro  budoucnost  černíckého 

               fotbalu. Lépe mládež i trenéry oceníme na VH 18.1.2020. 

      

               Vážíme si dobré spolupráce s obecním úřadem v Černíči.

               V této době probíhá 1 etapa rekonstrukce kabin,kdy byla

               vyměněna okna, dělá se nová elektroinstalace, probíhají

               zednické práce, bojlery  budou  přendány  na  jiné  místo

              a stěny se obloží modřínovými palubkami.Ještě se počítá

               s obložením stropu a dalšími pracemi, které povedou  ke 

               zlepšení zázemí pro sportovce.I za to patří dík obecnímu

              úřadu   v  Černíči.  Dále   si  ceníme  výměny téměř všech

               trysek na závlahách,ke kterým došlo v létě.Kdyby je obec 

               nezaplatila,tak by jsme těžko udrželi ve velkých vedrech

               na  hřišti kvalitní trávu. Na  jaře nás čeká na  těchto závla-

               hách  výměnit  čerpadlo, které  již  dosluhuje.  Pomohou

               pravděpobodně dotace. Letos  ještě bylo  vytvořené   za

               dotace  EU  menší  fotbalové  hřiště  pro  mládež  se  zá - 

              vlahami a  umělým  osvětlením. Zde chybí odstranit mírné 

              nerovnosti,ale to už není problém.Něco se v Černíči stále 

              děje a to je dobře.Ostaní informave na VH.

 

              ....................................................................................................

                  Ostatní utkání 1 kola 1 A(A) od 14,00     

                       SO   Rozsochatec     -      Kamenice n.L   6:0

                       SO   N.Rychnov        -      Havl.Brod B      2:2

                       SO   Humpolec B      -      Košetice           1:4

                       NE   Telč                    -      Třešť                 2:4

                       NE   Světlá n.S.         -      Štoky                3:0

                       NE   Leština               -      Kostelec          1:4

                        ..........................................................................

                                       1 kolo III O

                   TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek- TJ Věžnice 2:4

                  ..........................................................................

                         (so)    13 kolo 1 A skupiny A (so)

    FK Bohemia Světlá n.S.-TJ Podyjí Černíč 3:0 (1:0)

     Pohnětal J.       45'

      Sladkovský M. 68'

      Burda O.          73'

........................................................................................................................

                Ostatní utkání 13 kola 1A(A) od 14,30

                 Štoky                -      Rozsochatec   1:5

                 Kamenice n.L . -     Leština             5:0

                 Kostelec           -     Humpolec B     1:2

                 Havl.Brod B     -     Mírovka             4:2

                 Třešť                -     N.Rychnov        3:0

                 Košetice          -     Telč                    1:0

            .................................................................................................................

                                            13 kolo III OP

    TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - TJ Sok. Stonařov B 2:7

    ...................................................................................................

                               Mladší žáci OP 9 kolo

                  TJ Podyjí Černíč - Sokol Kněžice 3:8 (3:2)

              Domácí opět hráli v menším počtu .  (7 proti  9)

             ...............................................................................................................

                (so)  12 kolo 1 A skupiny A (so)

  TJ Podyjí Černíč - FC Slovan Havl.Brod B 2:3 (1:1)

  Lacina Jiří 2'                      Peřina Ladislav 7' 53'

  Doležal Petr 47'                  Pazderka Karel 86'

  ......................................................................................

         Ostatní utkání 12 kola 1 A(A) od 14,30 hodin

                  SO  Mírovka            -          Třešť                    6:1

                  SO  N.Rychnov      -           Košetice              1:2

                  SO  Humpolec B    -           Kamenice n.L.     1:2

                  NE  Leština             -          Štoky                    0:3

                  NE  Rozsochatec   -          Světlá n.S.            0:2

                  NE  Telč                  -           Kostelec              4:0

              ...............................................................................

                             12 kolo III.OP

       TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - TJ Kozlov 0:2

     .....................................................................................

                   11 kolo 1 A skupiny A 

    TJ Sokol Rozsochatec- TJ Podyjí Černíč 2:0 (0:0)

     Brož V   67'

     Venc M. 84'

   ...............................................................................................

               SO  Kostelec       -       N.Rychnov      1:5

               SO  Košetice       -       Mírovka           1:2

               SO  Štoky             -      Humpolec B    2:2

               SO  Kamenice n.L. -   Telč                  4:2

               SO  Třešť               -     Havl.Brod B    6:1

               NE  Světlá n.S.      -     Leština            2:1

             ....................................................................................  

                                  11 kolo III.OP                             

           v neděli 13.10.2019 od 15,00 hodin

        TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - TJ Střítež  1:4

      ..................................................................................

                         Mladší žáci OP 8 kolo 

               FSC Stará Říše - TJ Podyjí Černíč  4:0

             ....................................................................

                  10 kolo 1 A skupiny A

         TJ Podyjí Černíč - TJ Slavoj Třešť 2:3(1:1)1:1)

          Gal Lukáš 8'                 Hekner Petr  45' 69'

             Leitkep Vít 70'                   Bečica Adam   73'

          ........................................................................................................

         Ostatní utkání  10 kola 1A ( A) od 15,00 hodin

               SO  Mírovka          -       Kostelec           2:0

               NE  Havl.Brod B   -       Košetice           0:0

               NE   Leština           -       Rozsochatec   4:5

               NE   Humpolec B   -      Světlá n.Sáz.    1:4

               NE   N.Rychnov     -      Kamenice n.L.  3:6

               NE   Telč                 -      Štoky                4:0

        ...................................................................................

                           10 kolo III OP

         TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - TJ Kamenice 2:2

        ..................................................................................

                         Mladší žáci OP - 7 kolo

             TJ Podyjí Černíč - FK  Pelhřimov 2:4

         ........................................................................

                      9 kolo 1 A skupiny A

          TJ Leština  -  TJ Podyjí Černíč 4:0 (1:0)

        ..............................................................

           Ostatní utkání 9 kola 1 A (A) od 15,30

                SO   Kostelec       -    Havl.Brod B    1:2

                SO   Košetice       -   Třešť                1:1      1:1

                SO   Kamenice n.L - Mírovka           2:2

                SO   Rozsochatec  - Humpolec B     5:2

                NE  Světlá n.S.      -  Telč                  0:0

                NE  Štoky              -   N.Rychnov      6:0

           ...................................................................................

                                III OP 9 kolo

       TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - TJ V.Jeníkov 0:2

       ..................................................................................   

                         Mladší žáci OP 6 kolo

                TJ Dobronín - TJ Podyjí Černíč 13:0

           ......................................................................

                           8 kolo 1 A skupiny A

 TJ Podyjí Černíč -Sokol Košetice 4:0 (3:0)

           Doležal Petr 29' a 36'

               Leitkep Vít  45' PK

               Čermák Petr 84'

  .....................................................................  

             Ostatní utkání 8 kola 1 A(A)  od 15,30

                    SO  N.Rychnov       -    Světlá n.S.         1:1

                    SO  Mírovka            -     Štoky                3:1

                    SO  Humpolec B    -      Leština             0:2

                    NE  Kamenice n.L. -     Havl-Brod B      3:0

                    NE  Telč                  -      Rozsochatec    3:0

                    NE  Třešť                -     Kostelec            0:1

                  ................................................................................

                           III OP - 8 kolo

                 TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek-TJ Brzkov 3:0

          .......................................................................................

                              Mladší žáci OP 6 kolo

                    TJ Podyjí Černíč - TJ Sokol Jamné 2:13

                           (šest domácích proti devíti)

                ..........................................................................

                          7 kolo 1 A skupiny A 

          FK Humpolec B - TJ Podyjí Černíč 3:1 (3:0)

           Bláha L.          14'                      Lovětínský Dušan 85' PK

             Kříženecký D. 33'

             Prchal R.         38'

           ..........................................................................

                     Ostatní utkání 7 kola 1 A (A) od 16,00

                         SO     Kostelec          -       Košetice          0:0

                         SO     Kamenice n.L. -    Třešť                  3:1

                         SO     Rozsochatec    -     N.Rychnov       4:4

                         NE     Světlá n.S.       -     Mírovka            1:0

                         NE     Štoky               -     Havl.Brod B      2:2

                         NE     Leština            -     Telč                    1:1

                       ...........................................................................

                                          III.OP 7 kolo

                  TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - Rantířov B 3:3

                   ..............................................................................

                               Mladší žáci   OP 5 kolo

                             Brtnice/Stonařov -  Černíč 17:2

                         .......................................................

                      6 kolo 1 A skupiny A

      TJ Podyjí Černíč - SK Kostelec 1:2 (0:1)

       Brom Michal 58'                 Zadražil Patrik 14'

                                                      Fejt Michal       75'

     .................................................................

                                Ostatní utkání 6 kola 1 A (A)

                          SO    Mírovka      -    Rozsochatec   1:0

                          SO    Košetice    -     Kamenice        2:5

                          NE    N.Rychnov .     Leština            1:2

                          NE    Telč           -      Humpolec B    4:1

                          NE     Třešť       -      Štoky               2:3   

                          NE     Havl.Brod B- Světlá n.S.        0:1

                      .......................................................................

                                 Černíč B/ Č.Hrádek má volno

                              .......................................................

                                  Mladší žáci OP- 4 kolo

                        TJ Podyjí Černíč - Sapeli Polná 1:11

                     ..............................................................

                     5 kolo 1 A skupiny A

        SK Telč - TJ Podyjí Černíč 2:0 (1:0)

      Jančo Josef 8'

       Matouš Jiří  76'

   ..............................................................................

                   Ostatní utkání 5 kola 1 A (A)

                   PÁ    Rozsochatec  -  Havl.Brod B   1:3

                   SO    Humpolec B   -   N.Rychnov    6:2

                   SO   Kamenice n.L. -  Kostelec        3:0

                   NE   Košetice          -   Štoky             5:1

                   NE   Leština            -    Mírovka        4:1

                   NE   Světlá n.S.      -    Třešť            4:1

             ............................................................

                             5 kolo III.OP   

        TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek -Puklice B 4:3

     ...........................................................................

                  Mladší žáci OP 3 kolo

          1 FC Batelov - TJ Podyjí Černíč 11:0

        ................................................................

                     4 kolo 1 A skupiny A

  TJ Podyjí Černíč- TJ Slovan Kamenice n.L. 2:4 (2:2)

   Michal Brom 14'            Tomáš Filípek 18'PK,89'

  Jiří Lacina      43'            Tomáš Zahradník 24'

                                           Tomáš Hadrava 79'

........................................................................................................................................................................................

                 Ostatní utkání 4 kola 1 A (A)

                SO   Kostelec       -     Štoky             3:6

                SO  Mírovka        -     Humpolec B   5:2

                SO  Košetice       -    Světlá n.S.       4:0

                NE  N.Rychnov   -    Telč                   3:1

                NE  Havl.Brod B -     Leština            2:0

                NE  Třešť            -     Rozsochatec   3:1

             ....................................................................

                         4 kolo III.OP

        TJ Hybrálec- TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek 3:0

        ................................................................................

                          2 kolo OP mladších žáků

                TJ Podyjí Černič - TJ Sokol Bedřichov 2:10

       ...............................................................................

                                   3 kolo 1 A skupiny A

  TJ Start Nový Rychnov - TJ Podyjí Černíč 2:3 (1:1)

        Faltýnek M. 4'                       Bruzl Jakub 11'

          Novák D.  85'                        Čermák Petr 65'

                                                          Leitkep Vít 76'pk

      ........................................................................

                         Ostatní utkání 3 kola 1A (A)

                   SO    Rozsochatec  -     Košetice         2:1

                   SO    Štoky              -  Kamenice n.L    0:3

                   NE    Leština      -      Třešť                   1:6

                   NE    Světlá n.S.     -  Kostelec             3:7   

                   NE    Humpolec B  -  Havl.Brod B       1:0

                   NE    Telč                -   Mírovka             1:1   

               ................................................................

                                        3 kolo III.OP

                  TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - SK Telč B  1:3

             ...................................................................................

                                         Mladší žáci OP 1 kolo

                         FKM  Vysočina     -   TJ Podyjí Černíč 14:1

                           ..................................................................

                             2 kolo 1 A skupiny A

           TJ Podyjí Černíč - TJ Sokol Štoky 1:3 (0:2)

          Brom Michal 83'                  Lóži Jakub 8'

                                                          Buben František 35' pk

                                                          Vaněk Stanislav  64'

      ......................................................................

                                   III.OP  2 kolo

            TJ Podyjí Černíč B /Č.Hrádek- FSC St.Říše C 1:0 

       ...........................................................................

                            2 kolo 1A skupiny A

            SO  Kamenice n.L.    -    Světlá n.S.       3:2

            SO  Košetice             -    Leština             1:1

            SO  Mírovka              -    N.Rychnov       6:2

            NE  Havlíčkův Brod B  -Telč                   1:2

            NE   Kostelec            -    Rozsochatec    2:1

            NE   Třešť                 -    Humpolec B      1:2

         ...............................................................................

V roce 2O20 bude TJ Podyjí Černíč 45 let

         .....................................................................

    Změna fotbalových pravidel od 1.7.2019                                                               

1. dorážky pokutových kopů zatím v soutěžích jsou možné.

2. neuznání gólu byť nastřelenou rukou-ruka se nepíská,jestli si

   ji hráč nastřelí při odkopu,nebo při hlavičce.

3. střídající hráč opustí hřiště kdekoliv po obvodu hřiště.

4. trenéři  budou moci dostat žlutou,nebo červenou kartu,jako hráči.

                ( platí pro všechny členy realizačního týmu)

5. členové útočícího mužstva nebudou moci stát ve zdi bránícího

  mužstva - mohou stát  kdekoliv  minimálně 1 metr od zdi.

6. míč při výkopech nebude muset opustit velké vápno-soupeři ANO.

7. při penaltě se musí brankář dotýkat brankové čáry aspoň jednou nohou.

8. při nastřelení rozhodčího se hra přeruší a bude míč rozhodčího.

( u míče je pouze jeden hráč,který měl míč v držení -ostatní 4m od něj)

9. hráč,který je ošetřován nemusí opustit hřiště,jestli bude zahrávat PK.

    Ještě je několik dalších změn v pravidlech-hlavní jsou napsané.

..................................................................................................................

        (so)    Los A týmu pro jaro 2020-1A skupina A  (so)

                   Začíná se 15 kolem 21.3.2020.

 ........................................................................................................ 

     kolo  den  datum               utkání                           zač.utkání

 ........................................................................................................      

     15.   SO  21.3.20     Štoky           -     Černíč             15,00

     16.    N    29.3.20     Černíč          -    N.Rychnov      10,30

     17.   SO    4.4.20     Kamenice n.L.- Černíč              15,30

     18.    N   12.4.20      Černíč           -   Telč                  10,30

     19.    N   19.4.20      Kostelec       -   Černíč              16,00

     20.    N   26.4.20      Černíč           -   Humpolec B    10,30

     21.   SO    2.5.20      Košetice       -   Černíč              16,30 

     22.    N   10.5.20      Černíč           -   Leština             10,30

     23.    N   17.5.20      Třešť             -   Černíč              16,30

     24.    N   24.5.20      Černíč           -   Rozsochatec   10,30

     25.    N   31.5.20      Havl.Brod B -   Černíč               16,30

     26.    N    7.6.20       Černíč          -    Světlá n.S.       10,30

     14.  SO  13.6.20       Černíč          -    Mírovka           15,00

  :-D  Po posledním utkání posezení u dobrého jídla a pití.(so)

   .................................................................................

           Jaro 2020 III OP-MUŽI B - předběžně

   kolo   den     datum                  utkání              začátek

    16    SO       28.3.20       Telč B      -    B             15,00

    17     N          5.4            B             -  Hybrálec    15,00

    18    SO       11.4            Puklice B -   B              15,00                 

    19                19.4            V  O  L  N  O

    20     N        26.4            Rantířov B -  B             16,00

    21     N         3.5             Brzkov       -  B              14,00 

    22     SO      9.5             V.Jeníkov     - B             16,30

    23     N       17.5            Kamenice    -  B             16,30

    24     N       24.5            Střítež        -    B             16,30

    25     N       31.5            Kozlov         -  B             16,30

    26     N        7.6             Stonařov B -   B             10,30

    14     N      14.6             Věžnice       -   B             16,30

 Jediné domácí utkání odehraje Černíč B/Č.Hrádek v Č.Hrádku.

.............................................................................................

 

              Utkání 15 kola 1A (A) 21 a 22.3.2020

               Štoky                 -          Černíč

               Světlá n.S          -          Kamenice n.L.

               Leština              -           Košetice

               N.Rychnov        -          Mírovka

               Telč                    -         Havl.Brod B

               Rozsochatec     -         Kostelec

               Humpolec B      -        Třešť

         .................................................................................

      Losovací čísla a celé názvy klubů 1 A skupiny A.

                    1.   TJ Sokol Mírovka

                    2.   TJ Start Nový Rychnov

                      3.   SK Telč

                      4.   Atleticko-fotbalový club Humpolec B

                     5.   TJ Leština

                     6.   TJ Sokol Rozsochatec

                     7.   FK Bohemia Světlá nad Sázavou

                     8.   TJ Sokol Štoky

                     9.   TJ Slovan Kamenice nad Lipou

                   10.   SK Kostelec

                   11.   Sokol Košetice   

                   12.   TJ Slavoj Třešť

                   13.   FC Slovan Havlíčkův Brod B

                   14.  TJ Podyjí Černíč

          .........................................................................................   

         Soutěž slušnosti 2019/2020-kritéria

         - 5 bodů     kontumace utkání

         - 3 body     provinění funkcionáře týmu

         - 3 body    provinění diváků

         - 3 body     červená karta

         - 1 bod       žlutá karta

   ............................................................................................

  Za  neúčast  na  utkání  řízené  KFS  -   10 000 pokuta

  Za nenastoupení hráče ze soupisky 500 Kč pokuta za 

  každého hráče-vyhodnocuje se zvlášť podzim a  jaro.

  ( hráč ze soupisky musí nastoupit na jaře ve dvou

  utkáních a odehrát  dva  celé poločasy ).

................................................................................................

Žluté karty budou pokutovány takto -za čtyři  200 Kč

                                                             - za šest  400 Kč

                                                            - za osm  600 Kč 

Nestojí se za ně. Pozor,karty se sčítají ( i podzim+jaro.). 

Vše + 200 Kč za projednání v discipinární komisi.

............................................................................................

Soutěže KFS začínají na Jaře 22.3.2020 15 kolem. Končí 14 kolem    

     Zvýšené peníze rozhodčím za mistrovské utkání:

1 A  muži -hlavní 900 Kč-pomezní 625 Kč +cestovné  -   muži A

III. OP muži - hlavní 540 Kč -pomezní 350 Kč+cestovné-muži B 

 OP žáci - hlavní 250 Kč- pomezní  150 Kč+cestovné  -  ml.žáči

                     Zatím platí rozhodčí FAČR

.............................................................................................

                                              :::

Aktualita

Přípravná utkání A týmu
Přípravná utkání A týmu

Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz