MUŽI A 1 A informace

publikováno 11.11.2013

1:1Muži A 1A informace

 

              (so) Trénink je v pátek od 18,30 (so)

   Divočákům zachutnalo naše fotbalové hřiště.

   Levý roh u  řeky pořádně zdevastovaly. Je to

   srovnaný, uválcovaný  a  zapískovaný. Dá se

   tam hrát. Doufejme, že prasata už nepříjdou.

       ................................................................... 

                     4 kolo 1 A skupiny A

     v neděli 25.8.2019 od 10.30 hodin

  TJ Podyjí Černíč- TJ Slovan Kamenice n.L.

    ........................................................................

                         4 kolo III.OP

            v neděli 25.8.20199 od 15,00 hodin

        TJ Hybrálec- TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek

        ................................................................................

                          2 kolo OP mladších žáků

                  ve středu 21.8.2019 od 17,00 hodin

                TJ Podyjí Černič - TJ Sokol Bedřichov

       ...............................................................................

                                   3 kolo 1 A skupiny A

  TJ Start Nový Rychnov - TJ Podyjí Černíč 2:3 (1:1)

        Faltýnek M. 4'                       Bruzl Jakub 11'

          Novák D.  85'                        Čermák Petr 65'

                                                          Leitkep Vít 76'pk

      Tentokrát se utkání hodnotí dobře. Všichni

     hráči Černíče zahráli  nadstandartně.Dá se

     říci,že  si  sáhli  na  dno sil. Výsledek  opět

     museli otáčet, ale herně byli lepší. Domácí

     většinou   míče   nakopávali   před    bránu 

     Černíče a dobrou hrou tělem hostům dělali

     problémy.Vytěžíli z toho dva góly,ale Černíč

     vstřelila zaslouženě tři.V této těžké soutěži

     se jinak o body hrát nedá.

      ........................................................................

                         Ostatní utkání 3 kola 1A (A)

                   SO    Rozsochatec  -     Košetice         2:1

                   SO    Štoky              -  Kamenice n.L    0:3

                   NE    Leština      -      Třešť  (odl.na 30.8.19)

                   NE    Světlá n.S.     -  Kostelec             3:7

                   NE    Humpolec B  -  Havl.Brod B       1:0

                   NE    Telč                -   Mírovka             1:1   

               ................................................................

                                        3 kolo III.OP

                  TJ Podyjí Černíč B/Č.Hrádek - SK Telč B  1:3

             ...................................................................................

                                         Mladší žáci OP 1 kolo

                         FKM  Vysočina     -   TJ Podyjí Černíč 14:1

                           ..................................................................

                             2 kolo 1 A skupiny A

           TJ Podyjí Černíč - TJ Sokol Štoky 1:3 (0:2)

          Brom Michal 83'                  Lóži Jakub 8'

                                                          Buben František 35' pk

                                                          Vaněk Stanislav  64'

       Začátek ve vyšší soutěži se nám moc nepovedl.

       Víme  proč. Soupeř  dokázal  nabídnuté   šance

       nekompromisně  trestat.Tentokrát pouze snaha

       nestačila. 

      ......................................................................

                                   III.OP  2 kolo

            TJ Podyjí Černíč B /Č.Hrádek- FSC St.Říše C 1:0 

       ............................................................................

    Los 1 A skupiny A je uvedený níže.

   Los III OP Černíče B/Č.Hrádku je uvedený níže.

  Los OP mladších žáků je uvedený níže.

  Los OP mladších přípravek skupiny C je uvedený níže.

.............................................................................................

                            2 kolo 1A skupiny A

             NE  Černíč               -      N.Rychnov      1:3

            SO  Kamenice n.L.    -    Světlá n.S.       3:2

            SO  Košetice             -    Leština             1:1

            SO  Mírovka              -    N.Rychnov       6:2

            NE  Havlíčkův Brod B  -Telč                   1:2

            NE   Kostelec            -    Rozsochatec    2:1

            NE   Třešť                 -    Humpolec B      1:2

         ...........................................................................

                           4 kolo 1 A skupiny A                 

            NE     Černíč               -      Kamenice n.L. 25.8. od 10,30

            SO     Kostelec           -      Štoky

            SO     Košetice           -      Světlá n.S.

            SO     Mírovka            -      Humpolec B  

            SO    N.Rychnov       -      Telč

            NE    Havl.Brod B     -       Leština

            NE    Třešť                -       Rozsochatec

            ...................................................................

                       5 kolo 1 A skupiny A

           NE      Telč               -        Černíč 1.9.   od 16,00

          SO       Humpolec B -       N.Rychnov

          SO      Rozsochatec  -     Havl.Brod B

          SO      Kamenice n.L.-    Kostelec

          NE     Košetice          -    Štoky

          NE     Leština            -    Mírovka

          NE     Světlá n.S.       -    Třešť      

       ..............................................................................

                                6 kolo 1 A

         NE     Černíč           -       Kostelec 8.9.2019 v 10,30

         SO    Mírovka         -      Rozsochatec

         SO   Košetice        -      Kamenice n.L

         NE   N.Rychnov    -      Leština

         NE   Telč                -     Humpolec B

         NE   Třešť              -    Štoky

         NE    Havl.Brod B  -   Světlá n.S.

        ........................................................................

                               7 kolo 1 A

         SO    Humpolec B   -     Černíč 14.9.2019 od 16,00

         SO    Kamenice n.L.-    Třešť

         SO    Kostelec          -    Košetice

         SO    Rozsochatec   -    N.Rychnov

         NE    Světlá n.S.       -    Mírovka

         NE    Štoky               -    Havl.Brod B

         NE    Leština            -    Telč

        ..........................................................................

                                 8 kolo 1 A

         NE    Černíč           -      Košetice  22.9.2019 od 10,30

         SO   N.Rychnov    -      Světlá n.S.

         SO   Mírovka         -       Štoky

         SO   Humpolec B  -       Leština

         NE   Havl.Brod B   -       Kamenice n.L

         NE   Telč                 -       Rozsochatec

         NE   Třešť               -      Kostelec

        ............................................................................

                                9 kolo 1 A

         NE   Leština           -       Černíč      29.9.2019 od 14,30

         SO   Kostelec         -      Havl.Brod B

         SO   Košetice         -      Třešť

         SO   Kamenice n.L -      Mírovka

         SO   Rozsochatec  -      Humpolec B

         NE   Světlá n.S.      -      Telč

         NE   Štoky               -      N.Rychnov

         ..............................................................................

                                  10 kolo 1 A

         NE    Černíč             -      Třešť  6.10.2010 od 10,30

         SO    Mírovka           -      Kostelec

         NE    Havl.Brod B    -      Košetice

         NE    Humpolec B    -     Světlá n.S.

         NE    Leština            -      Rozsochatec

         NE    N.Rychnov      -     Kamenice n.L.

         NE    Telč                  -     Štoky

       ................................................................................

                                   11 kolo 1 A 

         SO    Rozsochatec     -    Černíč   12.10.2019 od 15,00

         SO    Kostelec            -    N.Rychnov

         SO    Kamenice n.L.  -    Telč

         SO   Košetice            -     Mírovka

         SO   Štoky                 -     Humpolec B

         SO   Třešť                 -     Havl.Brod B

         NE   Světlá n.S.        -     Leština     

         ............................................................................................

                                  12 kolo 1 A

         NE    Černíč             -      Havl.Brod B 20.10.2019 od 10,30

        SO    N.Rychnov      -      Košetice

        SO    Mírovka           -      Třešť

        SO    Humpolec B    -      Kamenice n.L.

        NE    Leština             -     Štoky

        NE   Rozsochatec    -      Světlá n.S.

        NE   Telč                   -      Kostelec

       ..............................................................................

                                  13 kolo 1 A

        NE   Světlá n.S.        -      Černíč  27.10.2019 od 14,30

        SO   Štoky                 -     Rozsochatec

        SO   Kamenice n.L.   -    Leština

        NE   Kostelec             -    Humpolec B

        NE   Košetice             -    Telč

        NE   Havl.Brod B       -     Mírovka

        NE   Třešť                  -     N.Rychnov

        ............................................................................

                                   1 kolo 1 A

         SO   Mírovka             -     Černíč 2.11.2019 od 14,00

         SO   N.Rychnov        -     Havl.Brod B

         SO   Rozsochatec     -    Kamenice n.L.

         SO   Humpolec B      -    Košetice

         NE   Leština              -    Kostelec

         NE   Světlá n.S.        -    Štoky

         NE   Telč                   -     Třešť

         ...............................................................................

B tým odehraje většinu utkání v Červeném Hrádku.

...........................................................................................

V roce 2O20 bude TJ Podyjí Černíč 45 let

         .....................................................................

    Změna fotbalových pravidel od 1.7.2019                                                               

1. dorážky pokutových kopů zatím  soutěžích jsou možné.

2. neuznání gólu byť nastřelenou rukou-ruka se nepíská,jestli si

   ji hráč nastřelí při odkopu,nebo při hlavičce.

3. střídající hráč opustí hřiště kdekoliv po obvodu hřiště.

4. trenéři  budou moci dostat žlutou,nebo červenou kartu,jako hráči.

                ( platí pro všechny členy realizačního týmu)

5. členové útočícího mužstva nebudou moci stát ve zdi bránícího

  mužstva - mohou stát  kdekoliv  minimálně 1 metr od zdi.

6. míč při výkopech nebude muset opustit velké vápno-soupeři ANO.

7. při penaltě se musí brankář dotýkat brankové čáry aspoň jednou nohou.

8. při nastřelení rozhodčího se hra přeruší a bude míč rozhodčího.

( u míče je pouze jeden hráč,který měl míč v držení -ostatní 4m od něj)

9. hráč,který je ošetřován nemusí opustit hřiště,jestli bude zahrávat PK.

    Ještě je několik dalších změn v pravidlech-hlavní jsou napsané.

..................................................................................................................

        (so)    Los A týmu pro podzim 2019-1A skupina A  (so)

                                  Začíná se 2 kolem.

 ........................................................................................................ 

     kolo     den      datum               utkání                  zač.utkání

 ........................................................................................................

        2.      NE     11.8.19        Černíč      -   Štoky         10,30   

        3.      SO     17.8.19       N.Rychnov - Černíč        16,30   

        4.      NE     25.8.19       Černíč - Kamenice n.L.   10,30

        5.      NE       1.9.19       Telč            - Černíč         16,00

        6.      NE       8.9.19       Černíč      -   Kostelec     10,30

        7.      SO     14.9.19      Humpolec B-  Černíč       16,00

        8.      NE     22.9.19      Černíč          -  Košetice   10,30

        9.      NE     29.9.19      Leština        -  Černíč       14,30

       10.     NE     6.10.19      Černíč         -  Třešť         10,30

       11.     SO   12.10.19      Rozsochatec- Černíč       15,00

       12.     NE   20.10.19      Černíč   - Havl. Brod B     10,30

       13.     NE   27.10.19     Světlá n.Sáz.-   Černíč       14,30  

         1.    SO      2.11.19     Mírovka        -   Černíč       14,00

                            Předehrávat se jaro nebude

    ......................................................................................................   

      Losovací čísla a celé názvy klubů 1 A skupiny A.

                    1.   TJ Sokol Mírovka

                    2.   TJ Start Nový Rychnov

                      3.   SK Telč

                      4.   Atleticko-fotbalový club Humpolec B

                     5.   TJ Leština

                     6.   TJ Sokol Rozsochatec

                     7.   FK Bohemia Světlá nad Sázavou

                     8.   TJ Sokol Štoky

                     9.   TJ Slovan Kamenice nad Lipou

                   10.   SK Kostelec

                   11.   Sokol Košetice   

                   12.   TJ Slavoj Třešť

                   13.   FC Slovan Havlíčkův Brod B

                   14.  TJ Podyjí Černíč

          .........................................................................................    

                 Los 3 třídy OP Černíč B/Č.Hrádek

2.   PA       9.8.19      Černíč B/Hrádek - St.Říše C       18,00  

                                   ( změna pořadatelství )

3.   NE     18.8.19     Černíč B/Hrádek - Telč B             15,00  

4.   NE     25.8.19     Hybrálec - Černíč B/Hrádek         15,00

5.   NE       1.9.19     Černíč B/Hrádek - Puklice B        15,00

6.   NE       8.9.19      V   O   L   N   O

7.   NE     15.9.19     Černíč B/Hrádek - Rantířov B      15,00

8.   NE     22.9.19     Brzkov - Černíč B/Hrádek            14,00

9.   NE     29.9.19    Černíč B/Hrádek - V.Jeníkov         15,00

10. NE     6.10.19    Kamenice - Černíč B/Hrádek         15,00

11. NE   13.10.19   Černíč B/Hrádek  -Střítež                15,00

12. NE  20.10.19    Kozlov - Černíč B/Hrádek               14,30

13. NE  27.10.19    Černíč B/Hrádek - Stonařov B        14,30

1.   NE    3.11.19    Černíč B/Hrádek - Věžnice              13,30

15. NE  10.11.19    Černíč B/Hrádek - St.Říše C            13,30

           Dle počasí je v plánu předehrání 15 jarního kola.

           Černíč B/Hrádek bude hrát v Č.Hrádku.

..................................................................................................

             Los OP mladších žáků -podzim 2019

kolo  den    datum           utkání                         začátek

1.       SO     17.8.19     Vysočina -  Černíč            17,00  14:1

2.       ST     21.8.19     Černíč     - Bedřichov B   17,00

3.       NE       1.9.19    Batelov   -   Černíč            14,00

4.      ST        4.9.19    Černíč     -  Sap.Polná       17,00

5.      NE      15.9.19    Brtnice/Sto- Černíč           11,00

6.      ST      18.9.19    Černíč      -   Jamné           17,00

7.      NE      29.9.19    Dobronín  -  Černíč           13,00

8.      ST      2.10.19    Černíč     -   Pelhřimov      16,30

9.      NE    13.10.19   St.Říše    -   Černíč             13,00

10.    ST    16.10.19     v  o  l  n  o

11.    ST    23.10.19    Černíč   -     Kněžice          16,30

.........................................................................................

    Los OP mladších přípravek pro podzim 2019

                      ( hraje se turnajově)

    1.    14.9.19       od  9.00          v    Telči

    2.    21.9.19       od  9,00          v    Třeši

    3.    28.9.19       od  9,00          v   Černíči

    4.    5.10.19       od  9,00          v    Třešti

    5.  12.10.19       od  9,00          v    Telči

   .................................................................................

         Soutěž slušnosti 2019/2020-kritéria

         - 5 bodů     kontumace utkání

         - 3 body     provinění funkcionáře týmu

         - 3 body    provinění diváků

         - 3 body     červená karta

         - 1 bod       žlutá karta

   ............................................................................................

  Za  neúčast  na  utkání  řízené  KFS  -   10 000 pokuta

  Za nenastoupení hráče ze soupisky 500 Kč pokuta za 

  každého hráče-vyhodnocuje se zvlášť podzim a  jaro.

  ( hráč ze soupisky musí nastoupit na podzim ve dvou

  utkáních a odehrát  dva  celé poločasy. To samé platí

  i na jaře).

................................................................................................

Žluté karty budou pokutovány takto -za čtyři  200 Kč

                                                             - za šest  400 Kč

                                                            - za osm  600 Kč 

                                                              Nestojí se za ně.   

Soutěže KFS začínají na Jaře 22.3.2020 15 kolem. Končí 14 kolem    

     Zvýšené peníze rozhodčím za mistrovské utkání:

1 A  muži -hlavní 900 Kč-pomezní 625 Kč +cestovné  -   muži A

III. OP muži - hlavní 540 Kč -pomezní 350 Kč+cestovné-muži B 

 OP žáci - hlavní 250 Kč- pomezní  150 Kč+cestovné  -  ml.žáči

                     Zatím platí rozhodčí FAČR

.............................................................................................

                                              :::

Aktualita

Přípravná utkání A týmu
Přípravná utkání A týmu

Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery