MUŽI A 1 A informace

publikováno 11.11.2013

 

................................................................................

Trénink je v pátek 14.8.2020 od 18,00 hod.

.........................................................................

                     2 kolo 1A skupiny A

               V neděli 16.8.2020 od 16,30 hodin

            TJ Leština - TJ Podyjí Černíč

     .....................................................

                        2 kolo III.OP

                V neděli 16.8.2020 od 16,30 hodin

                TJ Kozlov - TJ Č.Hrádek/Černíč B

       .....................................................................

                 1 kolo 1A skupiny A

   TJ Podyjí Černíč - SK Kostelec 2:2 (1:0)

       Novák Pavel 29'                            Hájek Jakub 66'      

           Leitkep Vít (p) 82'                         Tomášek Petr 70'

  Černíč měla v prvním poločase několik tutovek  na vstřelení  gólu,

  ale proměnila jenom jednu. Kostelci se  po  hodně   jednoduchém 

  gólu ve druhém poločase podařilo vyrovnat  a   za  chvíli  jim vyšel  

  rychlý protiútok.S výsledkem 1:2 se Černíč nemínila smířit.  Začala

  se tlačit před branku soupeře a výsledkem bylo vyrovnání z penalty

  na konečných 2:2. Na  obou  týmech  bylo  vidět, že  chtějí  vyhrát,

  ale nikomu se nepodařilo vítězný gól dát. Hrálo se ve velkém vedru,

  proto moc sil na rozhodující úder nezbylo.

........................................................

                     1 kolo III OP

 TJ Červený Hrádek/Černíč B -TJ Sokol Bedřichov B 1:0 (1:0)

           2O' Karkula Lukáš

...............................................................................................

        (so)    Los A týmu pro podzim  2020-1A skupina A  (so)

 .................................................................................................

   kolo  den  datum                   utkání                  zač.utkání

    1.    NE     9.8.20       Černíč     -      Kostelec          2:2

    2.    NE   16.8.20       Leština   -       Černíč             16,30

    3.    NE   23.8.20       Černíč    -       N.Rychnov      16,30 

    4.    NE   30.8.20       Světlá n.S.-   Černíč               16,30

    5.    NE     6.9.20       Černíč       -   Košetice           10,30

    6.    SO   12.9.20       Mírovka    -   Černíč                16,00

    7.    NE   20.9.20       Černíč      -    Rozsochatec     10,30

    8.    NE   27.9.20       Telč          -    Černíč                15,30

    9.    NE   4.10.20       Černíč      -    Třešť                  10,30

   10.   SO 10.10.20      Humpolec B- Černíč                15,00

   11.   NE  18.10.20     Černíč       -    Štoky                  10,30

   12.  NE   25.10.20     Černíč      -    Kamenice n.L.    10,30

   13.  NE     1.11.20     Havl.Brod B - Černíč        UM  14,00

                          Předehrávat se jaro nebude.

  Střídání hráčů v 1A - 5 -od 81'je možné střídat 3 hráče

      ............................................................................................... 

           Los 1A skupiny A  všechna utkání-podzim 2020

                    1.kolo 1A skupina A  8.8/9.8. 16,30                8 kolo 1A skupiny A 26./27.9.15,30

                    Mírovka     -       Štoky             1:0                SO  Rozsochatec - Kamenice n.L.

                    Kamenice n.L.-Havl.Bod .B     5:1               SO  Košetice       -  Kostelec

                    Humpolec B  -  Leština            3:1               SO  Mírovka     -  Havl.Brod B

                    Rozsochatec - Košetice          3:1                SO  Štoky       -   N.Rychnov

                    Černíč             - Kostelec         2:2                 NE  Světlá n.S.-  Leština

                    Telč               -  Světlá n.S.       2:2                 NE  Třešť    -   Humpolec B

                    Třešť           -    N.Rychnov      2:3                 NE  Telč      -   Černíč 15,30

                2.kolo 1A skupina A  15./16.8. 16,30              9 kolo 1A skupiny A 3.10/4.10. 15,00

            SO      Štoky      -       Havl.Brod B      16,30           SO  Humpolec B -  Štoky  

              SO      Mírovka  -      Rozsochatec      16,30           SO  Kostelec  -  Mírovka

              SO      N.Rychnov- Humpolec B         16,30           SO  Kamenice n.L--Telč

              SO      Košetice   -  Telč                      16,30            NE  Černíč      -      Třešť 10,30

              SO      Kostelec   -  Kamenice            16,30            NE  Havl.Brod B - Rozsochatec

              NE      Leština     -   Černíč                 16,30            NE  N.Rychnoc  - Světlá n.S.

              NE      Světlá n.S-   Třešť                   16,30            NE  Leština       -   Košetice

                     3.kolo 1A skupina A  22/23.8. 16,30       10 kolo 1A skupiny A 10/11.10. v 15,00

              SO      Rozsochatec-  Štoky              16,30           SO  Štoky       -     Světlá n.S.

              SO      Kamenice     -  Leština            16,30           SO  Mírovka    -    Leština

              SO     Humpolec B -  Světlá n.S.       16,30           SO  Humpolec B-  Černíč    15,00

              NE     Černíč          - N.Rychnov        16,30            SO  Rozsochatec- Kostelec

             NE      Havl.Brod B   Kostelec            16,30            SO  Košetice    -  N.Rychnov

             NE      Telč             -  Mírovka              16,30            NE  Třešť         -  Kamenice n.L.

             NE      Třešť          -  Košetice             16,30            NE  Telč          -  Havl.Brod B

                 4 kolo 1A skupiny A 29/30.8. 16,30                11kolo 1 A skupiny A 17.10/18.10. 15,00

             SO     Rozsochatec - Telč                   16,30           SO  N.Rychnov  -  Mírovka

             SO     Košetice        -  Humpolec        16,30           SO  Kamenoce n.L.-Humpolec B

             SO     Štoky            -   Kostelec           16,30           SO  Kostelec        -     Telč

             SO     Mírovka        -   Třešť                 16,30           NE  Černíč           -     Štoky 10,30

             SO     N.Rychnov  -    Kamenice         16,30           NE  Leština      - Rozsochatec

             NE     Leština        -    Havl.Brod B      16,30           NE  Havl.Brod B -      Třešť

             NE     Světlá n.S.  -    Černíč                16,30           NE  Světlá n.S.     -     Telč

                  5 kolo 1A skupiny A 5/6.9. 16,00                   12 kolo 1A skupiny A 24/25.10  14,30

             SO    Kostelec     -     Leština              16,00            SO  Rozsochatec - N.Rychnov

             SO    Kamenice   -     Světlá n.S.        16,00             SO  Humpolec B - Havl.Brod B  

             SO    Humpolec B - Mírovka              16,00              SO  Mírovka      -  Světlá n.S.

             NE    Černíč          -  Košetice             10,30              SO  Štoky         -   Košetice

             NE   Havl.Brod B -  N.Rychnov          16,00              NE  Černíč     -   Kamenice n.L. 10,30

             NE   Telč              -   Štoky                   16,00              NE  Telč          -     Leština

            NE    Třešť           -   Rozsochatec       16,00              NE  Třešť       -      Kostelec

                6 kolo 1A skupiny A 12/13.9. 16,00                   13 kolo 1A skupiny A  30.10/1.11. 14,00

            SO   Rozsochatec - Humpolec B        16,00              SO  N.Rychnov  -     Telč

            SO   Košetice        - Kamenice            16,00              SO  Kamenice n.L. - Štoky

            SO   Štoky             - Leština                 16,00              SO  Kostelec    -  Humpolec B

            SO   N.Rychnov   -  Kostelec               16,00              SO  Košetice   -     Mírovka

            SO   Mírovka        -  Černíč                   16,00              NE  Havl.Brod B -  Černíč  14,00

            NE   Světlá n.S.   -  Havl.Brod B          16,00              NE  Světlá n.S.  - Rozsochatec

            NE   Telč              -  Třešť                     16,00               NE  Leština       -    Třešť

              7 kolo 1A skupiny A  19/20.9. 15,30

           SO    Humpolec B -  Telč                       15,30

           SO    Kostelec       -  Světlá n.S.            15,30

           SO    Kamenice    -   Mírovka                15,30

           NE    Černíč          -  Rozsochatec         10,30

            NE   Leština        -  N.Rychnov            15,30

            NE   Havl.Brod B- Košetice                 15,30

            NE   Třešť           -  Štoky                     15,30

                  Los Červeného Hrádku /Černíče B III.OP

  kolo den datum            utkání                          zač.utkání

  1.   SO  8.8.20  Č.Hrádek/Černíč B - Bedříchov B  1:0  

  2.   NE 15.8.20      Kozlov   -  Č.Hrádek/Černíč B    16,30

  3.   NE 23.8.20 Č.Hrádek/Černíč B - Kamenice       13,30

  4.   NE 30.8.20 Věžnice  - Č.Hrádek/Černíč B         16,30

  5.   NE   6.9.20 Č.Hrádek/Černíč B -Dobronín B     15,00

  6.   NE 13.9.20 Rantířov B -Č.Hrádek/Černíč B      16,00

  7.  NE  20.9.20 Č.Hrádek/Černíč B - Pavlov            15,00

  8.  NE  27.9.20 Stonařov B - Č.Hrádek/Černíč B     15,30

  9.  NE  4.10.20 Č.Hrádek/Černíč B - Nadějov          15,00

10. SO 10.10.20 Jeníkov - Č.Hrádek/Černíč B          15,00

11. NE 18.10.20 Č.Hrádek/Černíč B - Ždírec             15,00

12. NE 25.10.20 Č.Hrádek/Černíč B-Puklice B         15,00

13. NE   1.11.20 Hybrálec- Č.Hrádek/Černíč B          14,00

14. NE   8.11.20 Bedřichov B - Č.Hrádek/Černíč B   13,30

                ( 14 kolo dle počasí -  předehrávka jara)

.............................................................................................

                Starší žáci OP -podzim 2020

kolo  den  datum             utkání                zač.utkání

1.      ST    19.8.20    Černíč  -       St.Říše        17,00

2.      ST    26.8.20    Černíč  - Sap. Polná        17,00

3.      SO     5.9.20     Batelov -      Černíč         13,30

4.      ST     9.9.20     Černíč   -   Bedřichov B   17,00

5.      ČT   17.9.20    Brt/Ston. -     Černíč         17,00

6.      NE   27.9.20    St.Říše    -     Černíč         10,00

7.      SO   3.10.20    Sap.Polná -Černíč ( Puklice) 13,00

8.      ST   7.10.20    Černíč -       Batelov          16,30

9.      NE 18.10.20   Bedřichov B- Černíč          12,00

10.    ST  21.10.20   Černíč   -   Brt/Stonařov   16,30

....................................................................................

 Celé názvy klubů 1 A skupiny A sezóny 2020/2021

 ( čísla losu jednotlivých týmů) Hosté musí respektovat domácí dresy.

      Domácí budou hrát v níže uvedených dresech.   dresy   trenky  štulpny

                    1.   TJ Sokol Mírovka         -  červenočerné červené černé

                    2.   TJ Sokol Rozsochatec- červenočerné černé červenočerné

                      3.   SK Telč                           - modré      modré      bílé

                      4.   TJ Slavoj Třešť             -  černé       černé       černé

                      5.   Atl.fot. c. Humpolec B  - modrobílé bílé          bílé

                     6.   TJ Podyjí Černíč            -  tm.růžové  šedé       šedé

                     7.   TJ Sl. Kamenice n. L.    - zelenobílé zelené     zelené

                     8.   FC Sl. Havl. Brod B        - černé        černé       černé

                     9.   SK Kostelec           -červenočerné červ/černé červ/černé

                   10.   TJ Leština                         - žluté        černé        žluté

                   11.   Start Nový Rychnov-červený-sv.modrý sv.modré   červené

                   12.    FK Boh. Světlá n. S.  -modré          modré        modré

                   13.   Sokol Košetice           - modrobílé   černé         černé

                   14.  TJ Sokol Štoky            -  žluté            černé         žluté

          .........................................................................................   

         Soutěž slušnosti 2020/2021-kritéria

         - 5 bodů     kontumace utkání

         - 3 body     provinění funkcionáře týmu

         - 3 body    provinění diváků

         - 3 body     červená karta

         - 1 bod       žlutá karta

   ............................................................................................

  Za  neúčast  na  utkání  řízené  KFS  -   10 000 pokuta

  Za nenastoupení hráče ze soupisky 500 Kč pokuta za 

  každého hráče-vyhodnocuje se zvlášť podzim a  jaro.

  ( hráč ze soupisky musí nastoupit na jaře ve dvou

  utkáních a odehrát  dva  celé poločasy ).

  A tým musí mít v soutěžích dvě mládežnická družstva.

  Jedno určitě,druhé může nahradit 10 000 Kč.(v minulé

  sezóně bylo 20 000 Kč)

................................................................................................

Žluté karty budou pokutovány takto -za čtyři  200 Kč

                                                             - za šest  400 Kč

                                                            - za osm  600 Kč 

Nestojí se za ně. Pozor,karty se sčítají ( podzim+jaro.). 

Vše + 200 Kč za projednání v discipinární komisi.

............................................................................................    

 

 

                                              :::

Aktualita

Přípravná utkání A týmu
Přípravná utkání A týmu

Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery